Kniha návštěv

Datum: 12.05.2021

Vložil: RonaldNoile

Titulek: Why Americans are panic-buying fuel

How did a cyber-attack lead to long queues for petrol in the US?

Datum: 29.04.2021

Vložil: RonaldNoile

Titulek: The paradise island with a lesson about pride

In the Divine Comedy, Dante goes down the circles of Hell meeting the world’s most illustrious sinners. 700 years after his death, this series explores the contemporary meaning of the seven cardinal sins.

Datum: 08.09.2015

Vložil: Katka Záleská

Titulek: Rozlučka se svobodou

Moc Vám děkuji za celovečerní degustaci. Byla to skvělá rozlučka se svobodou a lepší burčák jsem ještě nepila. Já i moje kamarádky jsme moc spokojený, že příště vezmeme i pány.
Děkuji moc

Datum: 03.01.2014

Vložil: Ludmila Honzková

Titulek: velké uznání

SPVS skupina 40 lidí. Posezení u vínečka ve Vašem sklepě bylo pro všechny zúčastněné nezapomenutelným zážitkem. Výborná atmosfera, excelentní vína, pohoštění domácími specialitami, cimbálovka prostě bomba. Děkujeme a přejeme ať se daří.

Datum: 09.12.2012

Vložil: Soňa Blechová

Titulek: Velké uznání

Dobrý den pane Zapletale. Právě jsem se vrátila z víkendového pobytu z Valtic, kde jsem navštívila degustaci archivních vín na zámku. Tato akce se mi moc líbila a nejvíce ze všeho mi chutnala právě Vaše vína. Ptala jsem se tam po Vás, ale pořadatel Vás již nenašel. Dovolte tedy, abych Vám touto cestou poslala velké uznání. Škoda, že jsme byli ve Valticích tak krátce, určitě bych navštívila Vás obchod. Víno miluji, hlavné bílé a nadchla mě i možnost absolvovat vinařkou akademii, hned to tu na netu prozkoumat. Přeji Vám hodně dalších úspěchů jak v profesním, tak soukromém životě. S pozdravem Soňa Blechová, Litvínov

Datum: 09.09.2012

Vložil: manželé Magátovi

Titulek: skvělý zážitek!!! :-)

Rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za skvělý zážitek, na který jen tak nezapomeneme! Milá obsluha s odborným výkladem, příjemné posezení, vynikající vína - obzvláště ta suchá bílá! Byli jsme a i nyní jsme tak nadšení, že si chceme nějaké víno u Vás zakoupit do zásoby :-) Určitě se ozveme a do budoucna se rádi vrátíme do Valtic. Učarovalo nám tam - krajina, víno, příjemní lidé, ..... Jen tak dál, ať se i nadále daří. Děkujeme. Zasíláme srdečné pozdravy ze Šumavy :-)

Datum: 11.08.2012

Vložil: Martina Jonderková

Titulek: Poděkování z Ostravy

Děkuji za příjemné posezení a výborné vínko :-)

Datum: 18.07.2012

Vložil: Ivo a Karla Majerovi, Ostrava

Titulek: Poděkování

Chvíle strávené ve vašem sklípku s pěknými víny jsou vždy pro nás příjemným obohacením dovolené v malebném a kouzelném kraji vinic. Děkujeme a těšíme se na další setkání u vás.

Datum: 13.05.2012

Vložil: Lenka Zaťková, Kozlovice u FM

Titulek: poděkování

Dobrý den pane Zapletal, chtěla bych Vám tímto poděkovat za příjemné setkání s Vámi. Vaše víno je opravdovou známkou kvality, odvezla jsem si úžasný zážitek z vinného sklepa u vás ve Valticích a věřím ,že se budu ráda vracet do tohoto místa častěji.Krásná vůně a lahodná chuť vína která jsem u vás ochutnala nemají konkurenci. Zdeňčin klaret a Chardonnay jsou toho důkazem a samozřejmě nejsou jediné co jsem si od vás dovezla domů. Těším se až opět navštívím váš kraj a budu si moci dovézt domů kvalitní víno vaší výroby. Přeji hodně úspěchů ať se Vám daří a především přeje počasí pro zrání kvalitního vína.

Datum: 18.01.2012

Vložil: Vladislav Nápravník

Titulek: Přání

Dobrý den pane Zapletale, přeji Vám vše nejlepší v novém roce hlavně zdravíčko a dobré vínečko, které samozřejmě máte :-)
už se těším na 4.2.
Mějte se krásně

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek